محصولات

امور بازرگانی و گمرکی صنایع چوب

شرکت تانیوز علاوه بر فعالیت در زمینه واردات ، صادرات ، نصب و را ه اندازی ماشین الات صنایع چوب توانایی انجام کلیه امور گمرکی از جمله ترخیص تمامی کالاها از کلیه گمرکات کشور ، اخذ مجوز بازرگانی گمرک ،ثبت سفارش و...را دارا می باشد. تانیوز مفتخر است که با انجام خدمات گمرکی سرعت ، دقت و کاهش هزینه ها را برای مشتریان ارجمند به ارمغان آورد .

معقوله ترخیص کالا به قدری تخصصی است که عدم آگاهی به آن میتواند خساراتی جبران ناپذیر به بازرگان وارد نماید لذا ما به شما پیشنهاد میکنیم با آزمون و خطا به استقبال تجارت خود گام نگذارید و کار را به کاردان بسپارید.

بخشی از خدمات شرکت تانیوز در امور گمرکی و بازرگانی صنایع چوب :

  • ترخیص کالا از تمامی گمرکات کشور ، مشاوره امور گمرکی، خدمات واردات ، خدمات صادرات، تامین و توزیع و پخش کالا، خدمات بازرگانی ، ترخیص انواع کالا از گمرکات زمینی و هوایی کشور، واردات و ترخیص و تحویل کالا در کمترین زمان ممکن ، آمادگی ارائه خدمات تخلیه و بارگیری و انبارداری گمرک،حمل هوایی و دریایی و زمینی از گمرکات کشور، آماده سازی کلیه مراحل ترخیص در حداقل زمان ، خرید حمل و ترخیص کالا از کشورهای چین و امارات، برآورد و اعلام هزینه حمل و ترخیص، حمل و ترانزیت ، ثبت سفارش و اخذ مجوز های لازم

 

آمار بازدید کنندگان سایت