طرح توجیهی تولید نئوپان از ضایعات درخت خرما

خط تولید نئوپان از شاخ و برگ و ضایعات درخت خرما

با توجه به ازیاد نخلستان ها در شهرستان های جنوبی ایران از جمله شهرستان بم ضایعات حاصله از درخت خرما چند سالی بود که به مشکل زیست محیطی منطقه مبدل شده بود و برای رهایی از این مساله چاره اندیشی خاصی هم صورت نگرفت .

در حالیکه شاخ و برگ و ضایعات درخت خرما به خودی خود یک نعمت خدادادی و یک ثروت طبیعی برای منطقه محسوب می شود که عدم بهره برداری صحیح آن را به یک مشکل زیست محیطی تبدیل می کرد . با استفاده از ضایعات درخت نخل می توان خط تولید نئوپان را راه اندازی کرد .

از طرفی تعداد زیادی از بومیان منطقه به صورت غیر مستقیم صاحب شغل شده و روزانه مقدار زیادی از ضایعات و سر شاخه های درختان خرما را از نخلستان ها جمع اوری کرده به کارخانه منتقل می کنند که در گردش اقتصاد خانواده های آنها بسیار موثر است . ضمن آنکه دیگر ضایعات نخل سطح نخلستان ها و منطقه را آلوده نمی سازد.

کارآفرینان  می توانند با استفاده از منابع و ثروت های طبیعی برای خود و دیگران درآمد زایی و ایجاد اشتغال کنند.

رزومه شرکت تانیوز

شرکت تانیوز فعالیت خود را از سال 1380درراستای اهداف خود درزمینه ی واردات و تولید مواد اولیه صنایع چوب و با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات روز اروپاوآسیا آغاز نمود.

این شرکت تاکنون توانسته با تکیه بر دانش فنی وسرمایه گذاری بلند مدت چندین محصولات با کیفیت تولید نماید که حاصل آن رضایتمندی نمایندگان عاملان فروش ومصرف کنندگان گرامی است.

اینک شرکت تانیوز علاوه بر واردات مواد اولیه صنایع چوب اقدام به طراحی ساخت ونصب ماشین آلات نئوپان, نصب و راه اندازی کارخانجات صنایع چوب ,خدمات پس از فروش خط تولید نئوپان، تعمیرات خط تولید نئوپان ، مشاوره خط تولید نئوپان ، مشارکت در تولیدنئوپان،آموزش در تولید نئوپان , سرمایه گذاری در خط تولید نئوپان ,تامین سرمایه در خط تولید نئوپان نموده است.

کلیه قطعا ت اصلی این ماشین آلات اورجینال بوده واز معتبرترین شرکت ها ی اروپایی  و با دقـــت و نــــظارت فــــراوان تـــوسط کارشناسان ومــــهندسان ایـــن شرکــت مونتاژمی گردد.

کلیه ماشین آلات این شرکت دارای یک سال ضمانت وده سال خدمات پس از فروش می باشد.

آمار بازدید کنندگان سایت