فوم pvc

فوم pvc

فوم pvc در دنیای امروزی کاربرد فراوانی دارند. این محصولات می توانند دارای رنگ های طبیعی و یا رنگ های دلخواه دیگرباشند.تنها در کشور آلمان 40% از کابینت های آشپزخانه کاناپه ها کتابخانه ها و میزها از این محصولات تولید می شوند . دلیل استفاده از این محصولات را می توان در خصوصیاتی نظیر مقاومت آنها دربرابر عوامل شیمیایی و فیزیکی نظیر اسید آب و ضربه جستجو کرد . این محصولات با کاربردی ساده سبک وزن و دارای استحکامی بالا می باشند. همچنین خصوصیاتی نظیر میخ کاری برش کاری و درل کاری را مانند پانل های طبیعی براحتی دارا هستند .

ویژگی ها:

ضد باکتری

ضد آب

یک لایه و سه لایه

قابلیت انعطاف و فرم دهی بالا

اطلاعات کلی

ورق های فوم pvc بطور گسترده ای در زندگی روزمره ما دارد . رنگ این محصولات برگرفته از رنگ های طبیعی و با رنگ های موجود در دنیای امروزی می باشد. تنها در کشور آلمان از مبلمان داخلی از قبیل میز- کتابخانه مبل و کابینت آشپزخانه از این محصولات ساخته می شوند . این مواد رتبه دوم از نظر مصرف مواد مصنوعی در جهان را دارا می باشند. آمارها نشان میدهند تنها در سال 1995 در اروپا تولید ورق های فوم pvc بالغ بر پنج میلیون تن و این میزان حتی کمتر از میزان مصرف آن 3/5 میلیون تن در همان سال بوده است .

سازگاری با محیط های مسکونی:

سازگاری ایمن مواد با سلامت انسان نکته ای قابل توجه در کاربرد این مواد در محل های مسکونی می باشد . ورق های فوم pvc دارای پایین ترین عوارض زیستی بوده و در مقایسه با الیاف معدنی از عوارض کمتری نظیر حساسیت و مسمومیت برخوردارند . استفاده از این مواد در محیط های مسکونی نیازی به انجام تست های بیولوژیکی جهت تعیین میزان مضرات احتمالی بر انسان ندارد.

سازگاری با محیط اطراف:

واکنش این مواد با محیط اطراف خود نیز از موارد در خور توجه می باشد . ورق های فوم pvc با توجه به کلورفلوروکربن اندک در ترکیبات خود برای لایه ازن بی خطر می باشند همچنین بدلیل انعطاف پذیری ذر امر عایق کاری قابلیت کاربرد در مکان ها و شیارهای باریک را دارند که این ویژگی آنها را قادر می سازد در مکان هایی که دسترسی سایر عایق های سنتی به آن غیر ممکن می باشد بکار برده شوند.

ایمنی کار :

ایمنی از دیگر نکات قابل توجه م باشد . بسیاری از مواد عایق کاری می بایستی ضد آتش و یا غیر قابل اشتعال باشند و با توجه به با صرفه بودن این مواد بکارگیری آن ها در عایق کاری سازه ها ی عمرانی میزان مقاومت در برابر آتش را در این سیاره ها افزایش داده است .

جلوگیری از اتلاف انرژی :

عایق کاری و جلوگیری از اتلاف انرژی یکی دیگر از نکات مهم در پروژههای عمرانی می باشد. امروزه با توجه به افزایش هزینه های انرژی این مواد کاربردی اثرپذیرتر از عایق کاری به جای مواد مضر و قدیمی بروز داد هاند . فوم pvc همچنین در طول زمان دچارفرسایش نمی گردند.

آشنایی با ورق های فوم pvc :

استفاده از چوب در مبلمان و دکوراسیون داخلی جنگل های ما را در سال های گذشته به ورطه نابودی کشانده است . چگونگی کاهش استاده از چوب های طبیعی بمنظور حفظ جنگل ها امروزه یکی از مهمترین مسایل دست اندر کاران محیط زیست بدل شده است . تولید چوب های مصنوعی نظیر تخته سه لایی و نئوپان ها ظاهراً راه حل مناسبی جهت رفع این مشکل محسوب می گردند اما انتشار بنزن و فرمالدئید در محیط های مسکونی توسط این مواد توسعه تولید آنها را بسیار محدود کرده بود . ورق های فوم pvcدارای ویژگی های قابل توجهی از جمله سبکی وزن و مقاومت در برابر آب و آتش و مواد شیمیایی بوده و بر خلاف چوب طبیعی مشکلاتی نظیر تاب خوردن تورم با پوسیدگی را در نواحی مرطوب ندارد.

ویژگی ها ی ورق فوم pvc :

مقاوم در برابر رطوبت

قابل نقاشی با رنگ آمیزی

ضد آب

سازگار با محیط زیست

وزن سبک

مصون در برابر حمله حشرات موزی

مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش

فرسایش بسیار کم

موارد کاربرد ورق های فوم pvc :

پوشش های دیواری

علائم ترافیک تبلیغات و کیوسک ها

پانل های دیواری دارای چسب سیلک

اطاقک سرویس بهداشتی

کابینت های آشپزخانه - روشویی

ظروف بسته بندی و نگهداری

پنجره و درب ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


خط تولید چوب پلاست و فوم pvc


واردکننده خط تولید چوب پلاست و فوم pvc ،فروشنده خط تولید چوب پلاست و فوم pvc ،نصب و راه اندازی خط تولید چوب پلاست و فوم pvc ، سازنده خط تولید چوب پلاست و فوم pvc ،خدمات پس از فروش خط تولید چوب پلاست و فوم pvc ،تعمیر کننده خط تولید چوب پلاست و فوم pvc ،سرمایه گذاری در خط تولید چوب پلاست و فوم pvc ،اجرا کننده خط تولید چوب پلاست و فوم pvc ،مشاوره در خط تولید چوب پلاست و فوم pvc ، مشارکت در تولید چوب پلاست و فوم pvc ،آموزش تولید چوب پلاست و فوم pvc ،فروش اقساطی خط تولید چوب پلاست و فوم pvc ،واردکننده دستگاه چوب پلاست و فوم pvc ،فروشنده دستگاه چوب پلاست و فوم pvc ،نصب و راه اندازی دستگاه چوب پلاست و فوم pvc ،سازنده دستگاه چوب پلاست و فوم pvc ،خدمات پس از فروش دستگاه چوب پلاست و فوم pvc ،تعمیر کننده دستگاه چوب پلاست و فوم pvc ،سرمایه گذاری در دستگاه چوب پلاست و فوم pvc ،فروش اقساطی دستگاه چوب پلاست و فوم pvc ،اجرا کننده دستگاه چوب پلاست و فوم pvc ،مشاوره در دستگاه چوب پلاست و فوم pvc ،واردکننده ماشین آلات چوب پلاست و فوم pvc ،فروشنده ماشین آلات چوب پلاست و فوم pvc ،نصب و راه اندازی ماشین آلات چوب پلاست و فوم pvc ،سازنده ماشین آلات چوب پلاست و فوم pvc ،خدمات پس از فروش ماشین آلات چوب پلاست و فوم pvc ،تعمیر کننده ماشین آلات چوب پلاست و فوم pvc ،سرمایه گذاری در ماشین آلات چوب پلاست و فوم pvc ،فروش اقساطی ماشین آلات چوب پلاست و فوم pvc ،اجرا کننده ماشین آلات چوب پلاست و فوم pvc ،مشاوره ماشین آلات چوب پلاست و فوم pvc ،وارد کننده و تامین کننده مواد اولیه صنایع چوب،راه اندازی کارخانجات صنایع چوب،پرداخت سرمایه در ماشین آلات چوب پلاست و فوم pvc ،

 

آمار بازدید کنندگان سایت